chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні виходитиме журнал Vogue

11 червня 2012 о 12:22

Сьогодні, 11 червня, президент мультимедійної компанії UMH Group Борис Ложкін оголосив про підписання ліцензійної угоди між UMH Group і видавничим домом Conde Nast International.

Як повідомили Корреспондент.biz в UMH Group, за цією угодою, Vogue стане першим виданням Condé Nast, яке вийде на українському ринку в друкованому та електронному вигляді протягом наступних 12 місяців.

«Партнерство з Condé Nast International — велика честь і відповідальність для нас. Наша спільна робота дозволить вивести вітчизняну медіагалузь на якісно новий рівень, а запуск легендарного бренду Vogue в Україні стане знаковим явищем для всього luxury-ринку», — заявив Ложкін.

Варто зазначити, що український Vogue стане двадцятим міжнародним виданням знаменитого журналу, що випускається в США, Великобританії, Франції, Італії, Німеччини, Іспанії, Росії, Японії, Китаї, Тайвані, Мексиці та країнах Латинської Америки, Кореї, Бразилії, Греції, Австралії, Португалії , Індії, Туреччини та Нідерландах.

«Україна готова до Vogue. Ринок luxury перебувавє на підйомі, і досвід Vogue найкращим чином допоможе задовольнити зростання інтересу читачів до цієї сфери», — вважає Джонатан Ньюхаус, голова Ради директорів і виконавчий директор Condé Nast International.

Зі свого боку президент нових ринків Condé Nast International Керол Корнюо зазначив, що UMH Group — медіакомпанія з великим різнобічним досвідом, яка поділяє наше прагнення до безкомпромісної якості і найвищих стандартів.

***

Conde Nast — підрозділ американської компанії Advance Publications, працює на 25 ринках, видає 137 журналів, понад 100 сайтів і 170 додатків для планшетів і смартфонів для таких легендарних брендів, як Vogue, GQ, Glamour, Wired, Condé Nast Traveller і Vanity Fair.

Серед останніх світових запусків — Vogue в Нідерландах, Glamour в Бразилії, Condé Nast Traveller в Росії і AD в Китаї та Індії.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...