chrome firefox opera safari iexplorer

Директора Київської фортеці намагаються звільнити

09 липня 2012 о 16:54

Директор Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В'ячеслав Кулинич заявляє, що управління культури Київської міськдержадміністрації вимагає звільнення його з посади у зв'язку з відмовою виконувати рішення Київради про передачу в оренду на 49 років одного з приміщень музею.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.Кулинич повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Я відмовився і не допустив на територію музею комісію з передачі башти № 4 в оренду. Начальник головного управління культури вимагала, щоб я написав заяву про звільнення», — сказав В.Кулинич.

Директор музею підкреслив, що відмовився залишати посаду директора Національного музею. «Я є киянин, і як громадянин України вважаю, що ми не можемо залишати після себе пустелю, якщо це навіть загрожує мені, моїм близьким і співробітникам, ми не залишимо свого посту. Ми не боїмося погроз, і будемо відновлювати і відстоювати наші пам'ятки, до речі, виконуючи доручення діючого Президента і його адміністрації», — наголосив В.Кулинич.

Як повідомляв УНІАН, керівництво «Київської фортеці» звернулося до Окружного адміністративного суду Києва з позовом щодо оскарження рішення Київради про передачу «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а. «Це приміщення є баштою № 4 Національного історико-архітектурного музею „Київська фортеця“. Одразу, як тільки ми отримали це рішення, ми подали позов до суду, і зараз чекаємо судового рішення», — сказав В.Кулинич.

26 квітня Київрада передала «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а в оренду на 49 років. Відповідне рішення підтримали 76 із 99 зареєстрованих у залі депутатів.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути