chrome firefox opera safari iexplorer

Під час Євро-2012 українські аеропорти прийняли рекордну кількість рейсів

16 липня 2012 о 15:05

Аеропорти українських міст, які приймали Євро-2012, за час проведення чемпіонату прийняли понад 16 тис. авіарейсів, що є рекордним для них показником.

Як повідомили Корреспондент.biz у Міністерстві інфраструктури України, міжнародний аеропорт Донецьк у дні чемпіонату обслужив понад 126,4 тис. пасажирів і прийняв більше 2,5 тис. рейсів. Основними напрямками прильоту гостей стали Польща, Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія, Румунія, Росія та внутрішні українські рейси.

Максимальну кількість рейсів, 141, Донецьк прийняв 27 червня, коли у місті-господарі відбувся півфінальний матч між Іспанією та Португалією. За словами гендиректора аеропорту Кирила Осипова, до кінця року його компанії вдасться обслужити близько 1 млн пасажирів, що на 17,6% більше, ніж у 2011 році.

Міжнародний аеропорт Бориспіль у червні обслужив 885,9 тис. пасажирів, було прийнято 9,752 тис. рейсів. Також повідомляється, що у дні Євро -012 пасажиропотік аеропорту Київ (Жуляни) склав близько 78 тис. осіб, аеропорт прийняв збірні Швеції, Англії, Франції, Італії та Іспанії. Пасажиропотік аеропорту у період чемпіонату зріс на 19,5% порівняно зі звичайним періодом роботи аеропорту.

Аеропорт Харків протягом 10 днів групової стадії турніру Євро-2012 — від 8 до 18 червня обслужив 750 літаків, якими слідували 52,5 тис. пасажирів. Це у три рази більше злітно-посадкових операцій і майже в 4,5 разу інтенсивніший пасажиропотік, ніж за стандартного режиму.

Міжнародний аеропорт Львів ім. Д.Галицького за час проведення Євро-2012 обслужив понад 600 міжнародних та внутрішніх рейсів. Більшість чартерних і додаткових рейсів прибули із країн-учасниць матчу: Німеччини, Данії, Португалії, а також із Польщі, Чехії, Австрії. Кількість пасажирів, яких обслужив аеропорт у період від 7 до 17 червня 2012 року, склала близько 40 тис.

Нагадаємо, що 1 липня кордон України перетнули рекордні за останній час 360 тис. осіб, а також 70 тис. транспортних засобів. Віце-прем'єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков, заявив, що під час підготовки до чемпіонату Європи з футболу-2012 Україна зробила прорив у розвитку інфраструктури на чверть століття.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути