chrome firefox opera safari iexplorer

Табачник накупив супердорогі букварі мами Хорошковського по 500 гривень

05 липня 2012 о 12:49

Міносвіти закупило через тендер підручників на загальну суму 86,15 млн грн. Шістнадцять видавництв мають надрукувати 5,58 млн книжок до листопада цього року, повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найдорожчим виявився «Буквар. Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 2 клас».

Підручник вийде накладом 226 екземплярів, кожен з яких обійдеться в 508 гривень. Серед авторів книги – Ольга Хорошковська, матір першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Цього року Міносвіти також замовило для першокласників підручники співавторства Ольги Хорошковської для шкіл з молдовською і польською мовами викладання по 496 і 647 гривень.

Тоді Міносвіти виправдовувало високу ціну букварів маленьким тиражем. Також, у квітні цього року Міносвіти замовляло підручники з «Математики» для першого класу для шкіл з польською мовою навчання. Тоді підручник Хорошковської також був найдорожчим із переліку замовлених книжок.

Наклад з 302 екземплярів коштував 153 тис грн, тобто 506 грн/екз.

Нагадаємо, за словами президента Віктора Януковича, щороку чиновники через держзакупівлі розкрадають із бюджету близько 7 мільярдів доларів.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі