chrome firefox opera safari iexplorer

У директора Київської фортеці КМДА забрала не лише роботу, а й квартиру

25 липня 2012 о 11:46

Захисника Київської фортеці В’ячеслава Кулінича не лише звільнили з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця», а й відібрали урочисто подаровану квартиру.

Про це повідомив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Те, що в людини, яка 17 років пропрацювала на благо культури, відібрали урочисто подаровану квартиру – ганьба для київської влади. Це говорить про те, що влада хоче помститися не лише норовливому директору, а його родині в якій двоє малолітніх дітей», — вважає О. Бригинець.

Депутат зауважив, що громадськість пов’язує звільнення В. Кулінича, який довгі роки був захисником Київської фортеці, з фактичною передачею в приватні руки її четвертої башти та вбачає в цьому підготовку до повного розкрадання і знищення Фортеці в найближчому майбутньому.

Тому депутат звернувся до голови КМДА О. Попова з проханням надати доручення службам провести розслідування і з’ясувати, чи було достатньо підстав для звільнення директора Київської фортеці. А також дати доручення в терміновому порядку повернути родині Куліничів квартиру, ключі від якої О. Попов урочисто вручив їм два місяці тому на День працівника культури.

«Переконаний, якщо в роботі В. Кулінича на посаді директора й є якісь недоліки чи недовиконання, то вони мають суто формальний характер, тобто можуть бути легко й просто виправлені. Тим паче, що ніяких заяв, приміром, про корупцію, зловживання чи розкрадання з боку Кулінича, я не чув», — додав О. Бригинець.

Нагадаємо, 17 липня 2012 року звільнили з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В’ячеслава Кулінича.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути