chrome firefox opera safari iexplorer

У директора Київської фортеці КМДА забрала не лише роботу, а й квартиру

25 липня 2012 о 11:46

Захисника Київської фортеці В’ячеслава Кулінича не лише звільнили з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця», а й відібрали урочисто подаровану квартиру.

Про це повідомив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Те, що в людини, яка 17 років пропрацювала на благо культури, відібрали урочисто подаровану квартиру – ганьба для київської влади. Це говорить про те, що влада хоче помститися не лише норовливому директору, а його родині в якій двоє малолітніх дітей», — вважає О. Бригинець.

Депутат зауважив, що громадськість пов’язує звільнення В. Кулінича, який довгі роки був захисником Київської фортеці, з фактичною передачею в приватні руки її четвертої башти та вбачає в цьому підготовку до повного розкрадання і знищення Фортеці в найближчому майбутньому.

Тому депутат звернувся до голови КМДА О. Попова з проханням надати доручення службам провести розслідування і з’ясувати, чи було достатньо підстав для звільнення директора Київської фортеці. А також дати доручення в терміновому порядку повернути родині Куліничів квартиру, ключі від якої О. Попов урочисто вручив їм два місяці тому на День працівника культури.

«Переконаний, якщо в роботі В. Кулінича на посаді директора й є якісь недоліки чи недовиконання, то вони мають суто формальний характер, тобто можуть бути легко й просто виправлені. Тим паче, що ніяких заяв, приміром, про корупцію, зловживання чи розкрадання з боку Кулінича, я не чув», — додав О. Бригинець.

Нагадаємо, 17 липня 2012 року звільнили з посади директора Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В’ячеслава Кулінича.

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...