chrome firefox opera safari iexplorer

Українці відсвяткують День Дністра

12 липня 2012 о 11:05

Щорічно, починаючи з 2010 року, відповідно до рішення Басейнової ради р. Дністер, у другу суботу липня відзначається День Дністра – однієї із великих європейських річок, яка протікає територіями України, Молдови і Придністров’я. Цьогорічні урочисті заходи відбудуться 13-14 липня на території Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Про цеУНН повідомили у прес-службі КМУ.

З нагоди святкування Дна Дністра планується проведення низки заходів, спрямованих на покращення стану водних об’єктів у басейні Дністра, підвищення екологічної освіти, виховання шанобливого ставлення до природи, одним із яких є засідання круглого столу на тему: «Сучасний стан і проблеми річки Дністер».

12 березня

Інші дати
Народився Володимир Вернадський
(1863, м. Петеребург, Росія - 1945) - український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології. Один із засновників і перший президент Української Академії наук, засновник першої наукової бібліотеки в Україні.
«Я вірю у велике майбуття і України, й Української академії наук.» (Володимир Вернадський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі