chrome firefox opera safari iexplorer

День Конституції відсвяткують молебнем і концертом

21 червня 2011 о 09:28

28 червня у 15-ту річницю Конституції України у Києві пройде низка заходів за участю перших осіб держави. Зокрема, заплановано покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському, проведення молебнів за Україну та український народ, святкові концертні програми, фестиваль «Сходи до неба» на Європейській площі тощо.

Головний святковий концерт розпочнеться на Майдані Незалежності о 19 годині, триватиме до 22.00 та завершиться феєрверком, повідомляє КМДА.

Президент Віктор Янукович на Майдан не прийде, але привітає громадян зі святом через відео звернення.

Для присутніх виступатимуть відомі українські виконавці: Гайтана, Джамала, гурти «Мандри», «Mad Heads XL» та «Океан Ельзи».

Крім того, упродовж червня у столиці відбудуться культурно-мистецькі акції та конкурси, зустрічі представників влади з активною громадськістю міста, різноманітні круглі столи, книжкові тематичні виставки та пізнавально-інформаційні години у бібліотеках Києва, додали в прес-службі мерії.

Також будуть організовані фотовиставки, кіномистецькі заходи у кінотеатрах столиці, проведення низки фізкультурно-спортивних змагань, турнірів, показових виступів окремих спортсменів і колективів та багато інших заходів.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути