chrome firefox opera safari iexplorer

Рівненщиною пронісся страшний буревій: люди думали, що війна

27 серпня 2012 о 15:40

Потужний буревій наробив лиха у дев'яти районах Рівненщини, повідомляє кореспондент ТСН.

У Рівненському, Костопільському і Сарненському районах потужний вітер повалив десятки дерев, пошкодив лінії електропередач та зірвав покрівлі десятків житлових будинків, кількох садочків і шкіл.

Наразі знеструмлені 95 населених пунктів повністю та 8 частково. Найбільше від стихії дісталося селищу міського типу Клевань Рівненського району.

У самому центрі містечка кілька багатовікових дубів повиривало із корінням – вони впали на центральну вулицю та житлові будинки. Один із дубів впав перед будинком, заблокувавши вхід. МНСники спокійно розпилювали дуб, аж вийшли сусіди і сказали, що у будинку знаходиться літня жінка. Жінку, яка просиділа сама у будинку всю ніч, швидко звільнили.

Бабуся не постраждала, однак перелякалася не на жарт: на дворі так гриміло, до того ж дерево впало, що вона подумала — розпочалась війна.

У МНС повідомили, що аварійні бригадами ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» проводять відновлювальні роботи, також створені спецкомісії для визначення розміру заподіяної шкоди.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути