chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у музеї в с. Пирогів урочисто відкриють «Писанковий сад»

28 вересня 2012 о 09:17

29 вересня о 12-00 на території Національного музею народної архітектури та побуту України спільно з ГО «Столичні ініціативи» відбудеться урочисте відкриття експозиції «Писанковий сад», де будуть представлені Диво-писанки з усіх областей України.

Про це «Рідній країні» повідомили у Музеї в с. Пирогів.

Перша презентація дивовижних писанок відбулася в цьому році на День Незалежності — тоді на головному майдані столиці Диво-яйця стали родзинкою свята. 24 красуні-писанки притягували увагу киян та гостей Києва – не кожного дня можна побачити чотирьохметрові розписані яйця.

Найкращими визнали три арт-об’єкти з Сумщини, Кіровоградщини та Іванофранківщини.

Аби потішити гостей та жителів столиці, Диво-писанки були перевезені до Національного музею народної архітектури та побуту України де створили нову композицію «Писанковий сад».

Зараз вони розмістилися на мальовничій галявині між діючими експозиціями «Полісся» та «Поділля».

Під час відкриття «Писанкового саду» гостей та відвідувачів музею чекає зустріч з народними майстрами, які розписували гігантські яйця, святковий концерт, майстер-класи з писанкарства та солодкий ярмарок «Шоколадна країна».

Своєю смачною продукцією пригощатимуть знамениті фабрики України: «Львівська майстерня шоколаду», «Ранчо ЛТД», «Шоколіно», «Київський пряник», «Алазанська долина» та інші популярні ресторани та кондитерські Києва.

30 вересня на Співочому полі виступатимуть музичні гурти: «Neogara», «Jimmy-Jump», «Айртон», а Євген Бондаренко зачарує вас мелодією саксофону.

Довідково:

Час роботи музею: з 10.00 до 19.00. Вхід – до 17-00.

Вартість квитків – 30 грн. Діти до 10 років – 5 грн. Пенсіонери , учні з 10 років та студенти – 15 грн.

Проїзд до музею від м. Виставковий центр: на мікроавтобусі 172 (3), тролейбус №11.

http://pyrohiv.com.ua

«Рідна країна»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути