chrome firefox opera safari iexplorer

В аеропорту «Бориспіль» сьогодні відбудеться урочиста зустріч паралімпійців

11 вересня 2012 о 09:36

Сьогодні о 17.00 в аеропорту «Бориспіль» (термінал D) відбудеться урочиста зустріч спортсменів, які тріумфально виступили на Паралімпіаді-2012 у Лондоні.

Як повідомили УНІАН у Національному комітеті спорту інвалідів України, акредитація представників ЗМІ обов’язкова, триватиме до 11.00 за тел. 0937711064, 2894330

Паралімпійські ігри у Лондоні тривали з 29 серпня по 10 вересня.

Україну на Паралімпіаді представляла найчисленніша збірна з часів незалежності держави. До складу команди входили 155 спортсменів із 24 областей України, які змагались в дванадцяти видах спорту. В цілому команда налічувала 232 чол. Українські спортсмени завоювали на Параліпіаді 84 нагороди, з яких 32 золоті, 24 срібні і 28 бронзових. У медальному заліку Україна посіла четверту сходинку.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі