chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні стартує Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев-2012»

25 вересня 2012 о 09:16

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев-2012» відбуватиметься у Львові з 27 вересня до 6 жовтня. Протягом 10 днів львів’ян та гостей міста дивуватимуть та захоплюватимуть своєю майстерністю театри з Києва, Харкова, Луганська, Чернігова, Львова, Кракова та Єлени Гури, Вільнюса, Бреста, Нью-Йорку, Тбілісі, Душанбе, Парижу, Брюселю, Праги та ін.

Під час фестивалю гості міста та львів’яни зможуть побачити не тільки сценічні вистави, але й великі атракційні вуличні дійства на різних площах старого Львова і вдень, і ввечері. Безперечно, фестиваль не обійдеться без колосального театрального карнавалу, в якому візьмуть участь артисти із 10 країн світу.

Протягом цьогорічного фестивалю пройде триденний семінар, присвячений Лесю Курбасу. У семінарі братимуть участь відомі критики, режисери, актори та директори міжнародних театральних фестивалів.

Окрім цього, глядачі зможуть побачити вистави надзвичайно відомих режисерів, таких як: Алгірдас Латенас, який привезе виставу «Леді Макбет» Молодіжного театру з Вільнюса. Нестандартне рішення Шекспіра, пластика акторів, яскрава візуальна сценографія і світлова гама дала можливість цій виставі об’їздити багато країн світу. Львів зможе побачити енергійних, запальних, пристрасних грузинів, які привозять вистави «Кавказьке крейдяне коло» Б. Брехта, а також «Люблю, люблю, люблю» Б. Вахтіна в постановці Автанділа Варсімашвілі, який в основному працює у Франції.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Новини культури

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути