chrome firefox opera safari iexplorer

Перший швидкісний потяг українського виробництва обігнав Hyundai

06 жовтня 2012 о 09:16

Міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд підвищеної комфортності виробництва Крюківського вагонобудівного заводу обігнав на ділянці під Борисполем двосистемний електропоїзд Hyundai Rotem.

Як йдеться у повідомленні Крюківського заводу, новий поїзд зараз проходить випробування на Південно-Західній залізниці на ділянках із змінним струмом, в тому числі випробування з дозволеною швидкістю 176 кілометрів на годину.

«3 жовтня ми їхали по ділянці Бориспіль — Баришівка зі швидкістю 140 км/год. В цьому місці три залізничних гілки йдуть паралельно. О 16:55 з Борисполя виїхав у рейс поїзд Hyundai. Він наздогнав наш поїзд і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці», — розповів один з випробувачів КВБЗ Сергій Михайленко.

За його словами, український потяг трохи додав швидкості — до 170 км/год. «І ми легко пішли вперед по своїй лівій гілці. Нічого протиставити нам імпортний поїзд не зміг. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більше 160 кілометрів на годину», — додав Михайленко.

Як відомо, зараз в Україні експлуатуються електропоїзди виробництва Hyundai. Вони працюють на маршрутах Київ — Харків, Київ — Донецьк і Київ — Львів. Найближчим часом поїзди Hyundai зв'яжуть Київ і Дніпропетровськ.

***

В той же час зараз проходить випробування швидкісного електропоїзда виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Він складається з дев'яти вагонів. Всього в електропоїзді 609 посадкових місць. Потужність тягового приводу — 4000 кВт. Експлуатаційна швидкість — 160-200 км/год, максимальна швидкість — 220 км/год.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути