chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде театральний фестиваль

16 жовтня 2012 о 09:32

Із 16 до 18 жовтня у столиці відбудеться Х ювілейний міжнародний інтеграційний театральний фестиваль «Сонячна хвиля».

Упродовж 3 днів кияни та гості міста матимуть можливість познайомитися з особливою творчістю театральних колективів з України, Білорусі, Литви, Латвії, Польщі, Росії та Азербайджану, повідомляє прес-служба КМДА.

Метою фестивалю є підтримка та популяризація самобутньої творчості людей з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку.

«Завдяки творчості, зокрема, театральному мистецтву, діти та молодь з інвалідністю отримують можливість бути почутими. Адже інтеграція осіб з особливими потребами є надзвичайно важливою не лише для людей з інвалідністю, а й для соціуму в цілому», – зазначив арт-директор фестивалю Віталій Любота.

У рамках фестивалю також відбудуться конференції та круглі столи, присвячені проблемам та перспективам розвитку особливого мистецтва, його впливу на розвиток почуття власної гідності людей з особливими потребами.

Фестиваль пройде у культурному центрі УТОГ, що на вулиці Курській, 6.

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі