chrome firefox opera safari iexplorer

В столичному кінотеатрі «Київ» пройде фестиваль «Нове німецьке кіно»

09 жовтня 2012 о 12:06

З 11 по 17 жовтня в столичному кінотеатрі «Київ» пройде фестиваль «Нове німецьке кіно — 2012». У програму увійшли п'ять новинок німецького кінематографа: драми «Якщо не ми, то хто», «Барбара», «Невидима», «Зупинка на перегоні», «Що залишається».

«Якщо не ми, то хто»
Перший художній фільм найвідомішого німецького документаліста Андреаса Вайля. ФРН, початок 60-х років. Бернард, який мріє стати письменником, і його подружка Гудрун відправляються в Берлін завойовувати світ. Там вони потрапляють в кругообіг студентських протестів, наркотиків і рок-н-ролу. Особисті потрясіння переплітаються з соціальними і політичними потрясіннями у швидко мінливому світі.
Режисер: Андреас Вайль. У ролях: Август Діль («Безславні виродки», «Фальшивомонетники»), Олександр Фелінга («Гете!», «Безславні виродки»), Лена Лауземіс.

«Барбара»
80-ті роки, Східна Німеччина. Барбара, молода дівчина-лікар, після подання заяви на виїзд з країни заслана на роботу до провінційної лікарні. Поки її коханий з «вільного світу» розробляє план втечі, Барбара змушена жити під наглядом спецслужб і пильною увагою колег.
Режисер: Крістіан Петцольд. У ролях: Ніна Хосс, Рональд Зерфельд, Райнер Бок.

«Невидима»
Починаюча актриса Файн дуже соромлива і невпевнена в собі. Отримавши свою першу роль у знаменитого театрального режисера, Файн намагається зробити все можливе, щоб її не втратити. Поступово справжня Файн розчиняється у своїй героїні Каміллі — жіночною, сексуальною і дуже ранимою. Режисер з цікавістю спостерігає за тим, як Файн руйнує сама себе, ніяк не підтримуючи її. У цій небезпечній грі Файн стає своїм власним ворогом.
Режисер: Крістіан Швохов. У ролях: Стін Фішер Крістенсен, Ульріх Нойтен, Дагмар Манцель, Христина Дрекслер.

«Зупинка на перегоні»
Успішний 44-річний чоловік дізнається про те, що він невиліковно хворий і жити йому залишилося зовсім недовго. Він намагається фіксувати останні дні свого життя — радіотерапія, хімія, болі, галюцинації, втрата пам'яті й орієнтації в просторі, втрата можливості рухатися і функціонувати. Поступово він віддаляється від рідних і близьких. Хвороба пожирає його особистість...
Режисер: Андреас Дрезен. У ролях: Штеффі Кюнерт, Мілан Пешель, Таліза Ліллі Лемке, Міка Зайдль.

«Що залишається»
Двоє дорослих синів — старший, зі своєю 5-річною дитиною, і молодший, з дівчиною, на якій він має намір одружитися, — приїжджають відвідати своїх батьків у маленькому провінційному містечку. Тихий сімейний уікенд порушується несподіваною новиною: мати, яка багато років страждає біполярним розладом, оголошує про своє лікування завдяки гомеопатичним препаратам і вирішенні почати нове, нормальне життя без медикаментів. Виявляється, не всі члени сім'ї готові до такого повороту подій. Сімейне життя, яке здавалося цілком гармонійним, розлітається на друзки.
Режисер: Ханс-Крістіан Шмід. У ролях: Ларс Айдінгер, Корінна Харфух, Себастіан Ціммлер.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Також з 11 жовтня у кінотеатрі «Київ» стартує осіння підбірка кращих короткометражних фільмів від міжнародного кінофестивалю «FutureShorts. Autumn 2012», в яку ввійшли шість кіноробіт: українська анімація «Відправлення», єгипетсько-індійська драма «Розмова за кавою, Каїр», документальний фільм «Коротка історія Джона Балдессарі» (США), британська драма «Ритуал», комедія «Чорна повітряна куля (США), драма» На лінії "(Німеччина).