chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні покажуть Нове німецьке кіно

21 вересня 2011 о 14:19

З 6 жовтня по 20 листопада 2011 в кінотеатрах Києва, Одеси, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська та Чернівців відбудеться XVII фестиваль Нове німецьке кіно.

У програму Нового німецького кіно увійшли 6 фільмів, 6 жанрів — від байопіка та історичної драми до соціальної комедії та документального бойовика, повідомили Корреспондент.net у компанії Артхаус Трафик.

Інтелектуальна мелодрама культового голлівудського німця Тома Тиквера Кохання втрьох - перший за довгий час фільм режисера рідною німецькою мовою, який у Німеччині багато хто називає поверненням на батьківщину.

Відомий кліпмейкер Філіп Штельцль, що працював з Rammstein, Garbage і Мадонною, зняв свою версію історії про молоді роки великого Гете — в його фільмі Гете! геній німецького народу переживає бурю і натиск першого кохання.

Соціальна комедія з життя іммігрантів Альманія: ласкаво просимо до Німеччини уродженої туркені Ясмін Самдерелі вже полюбилася українському глядачеві — стрічка отримала Приз глядацьких симпатій на Одеському міжнародному кінофестивалі в липні цього року.

Історична драма Щоденники з Полла - кінорозповіді про реальні події з життя юної Оди Шефер, майбутньої поетеси і двоюрідної бабусі режисера фільму Кріса Крауса.

Нагадаємо також про те, що з 23 вересня в кінотеатрах усього світу, у тому числі й України,розпочнеться тиждень Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів (Manhattan Short Film Festival), де найкращий фільм визначають самі глядачі.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути