chrome firefox opera safari iexplorer

Яна Клочкова зі скандалом вийшла з НОК України

27 листопада 2012 о 12:17

Чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова прийняла рішення залишити пост глави Київського відділення Національного олімпійського комітету (НОК). Про це знаменита спортсменка написала у своєму блозі на Українській правді.

За словами Клочкової, за минулий рік Київське відділення НОК реалізувало і взяло участь більш ніж в 30-ти проектах. Але на певному етапі вона зрозуміла, що «недостатньо просто доносити важливість спорту точково і прийняла рішення активно займатися розробкою і реалізацією власних проектів, які змогли б втягувати в процес цілі українські родини».

«Але вже на тому етапі я зрозуміла, що виконавчі органи НОК від мене чекають чогось іншого. Пізніше стало ясно, чого саме: проходок по подіуму як модель, що рекламує спортивну форму, і людини, яка б перерізала червону стрічку під оплески спонсорів НОК . Природно, це кардинально розходилося і розходиться з тим, як я бачу сьогодні свою місію. Протягом року роботи мені і моїй команді довелося у прямому розумінні слова сидячи на картонних коробках в орендованому на власні гроші офісі-кімнаті думати про реалізацію проектів. Саме з цієї ж причини доводилося уникати візитів журналістів та ділових партнерів в непрезентабельний офіс. Було соромно зізнатися, що у Яни Клочкової немає навіть власного столу, не те що б кабінету, який, до речі, обіцяють виділити по сьогоднішній день», — написала Клочкова.

За словами знаменитої спортсменки, спроби довести свою спроможність як спортивного менеджера в якості глави Київського відділення НОК виявилися не тільки не потрібні, але й вкрали багато часу, який можна було б використати з користю.

«Саме тому я прийняла рішення піти із займаного мною поста глави КНОК і працювати на благо здоров'я українців вже в іншій системі координат. Впевнена, що це рішення, яке продиктоване бажанням робити добре свою роботу, вже найближчим часом принесе плоди і результати», — зазначила Клочкова.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути