chrome firefox opera safari iexplorer

У Луганську відкрили унікальний геологічний музей

28 грудня 2012 о 09:43

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відкрився унікальний геологічний музей, у колекції якого близько 10 тис. зразків руд, мінералів і гірських порід.

Про це повідомляє Укріфнформ з посиланням на прес-службу Луганського національного університету.

«Нині музей зберігає близько 10 000 експонатів, серед яких — унікальні для України та Росії зразки. Наприклад, відбиток великої бабки кам’яновугільного періоду, аналогів якому немає в музеях нашої країни і РФ», — говориться у повідомленні.

Зразки збиралися понад 60 років в Україні та Росії.

 luguniv.edu.ua

«Один із відділів присвячений зразкам основних гірських порід, а також викопним залишкам рослин і тварин, знайдених на території Донбасу, — розповв Микола Удовиченко, зав. кафедри географії. — Серед них найбільш цікаві відбитки плавунів, хвощів, останки молюсків, зуби акул, кістки тварин».

Педагоги зазначають: у геологічному музеї ЛНУ можна здійснити екскурс в минуле нашої планети, дізнатися про користь каменя у народному господарстві та побачити первозданну красу скарбів, які зберігає наша земля.

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...