chrome firefox opera safari iexplorer

Україна платить «братній» Росії за газ на 200 доларів більше, ніж Європа

12 грудня 2012 о 09:29

На сьогоднішній день в України немає стільки грошей, щоб купувати російський газ за цінами, які на 200 доларів за тисячу кубів вищі, ніж у європейців, заявив президент Віктор Янукович.

За його словами, такі ціни призведуть до того, що Росія просто втратить український ринок.

«Зберігаючи високі ціни на газ для України, Росія втрачає найбільший європейський ринок газу в 70 мільярдів кубометрів на рік», — сказав глава держави.

При цьому Янукович висловив упевненість, що Україна і Росія домовляться в газовому питанні.

Президент також наголосив на тому, що Україна наразі шукає альтернативні джерела, замінюючи газ вугіллям, і планує виробляти синтетичний газ з вугілля.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі