chrome firefox opera safari iexplorer

Відсьогодні в Україні заборонено рекламувати 326 найменувань ліків

10 грудня 2012 о 11:06

Відсьогодні в Україні заборонено рекламувати ліки із переліку Міністерства охорони здоров'я, йдетьсяу сюжеті «Сніданку з 1+1».

Відповідний наказ МОЗ набув чинності у понеділок, з 10 грудня. У зазначеному списку міститься всього 326 лікарських препаратів. Серед них – знеболюючі, популярні ліки від застуди і навіть від ожиріння.

До вживання таких заходів МОЗ спонукало те, що все частіше у виборі пігулок люди користуються порадами маркетологів, а не лікарів. Нагадаємо, в Україні тримають масові перевірки аптек на предмет фальсифікованих ліків.

Перевірки почалися після того, як на Львівщині виявили 200 тисяч підробок найбільш рекламованих пігулок: від звичайного мезиму та ротокану до енапу та дитячого анаферону.

Джерело: ТСН
Розділи: Здоровий спосіб життя

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі