chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа

09 січня 2013 о 10:36

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа закладу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі: як фізичні, так і юридичні особи.

Прийматимуть пропозиції на конкурс із 15 січня до 15 березня 2013 року, повідомляє сайт КМДА.

Адміністрація музею має на меті створення нового, сучасного, професійного та креативного графічного знаку ідентифікації музею. Крім того, зазначають у музеї, логотип повинен відображати багатолітню історію Києва, історичні та літописні відомості про його засновників.

За бажанням авторів логотипа, також можна подавати й слоган для Музею історії міста Києва, співзвучний створеному логотипові, чи такий, який доповнює зміст логотипа.

Зауважимо, що до участі в конкурсі допускатимуться роботи з візуальною ідентифікацією міста: графічними елементами, образами, шрифтами та кольоровими рішеннями.

Крім того, до конкурсних робіт обов’язково необхідно додати заклеєний конверт із відомостями про автора або авторів: прізвища, ім’я по-батькові, адреси і контактного телефону.

Надсилати конкурсні роботи на розгляд потрібно на e-mail: kievhistorymuseum@gmail.com або поштову адресу: 01004, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7 Музей історії міста Києва, каб. 402.

Також конкурсна робота має містити:

  • графічний файл зображення не менше 500×500 пікселів, розміром не більше 300 КБ;
  • текст та ілюстрацію логотипа музею двома мовами (українською та англійською);
  • кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному, рельєфному виконанні);
  • зразки використання логотипа як на великих рекламних площах, так і на сувенірній і поліграфічній продукції;
  • надання брендбуку в паперовому та електронному вигляді.

У музеї наголошують, що роботи, які надійдуть несвоєчасно, не відповідатимуть умовам або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі в конкурсі не допускатимуться. Також пропозиції, подані на конкурс, не повертаються і не рецензуються.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути