chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Інституту Шалімова розгорівся кадровий скандал

03 січня 2013 о 17:26

Про це йдеться у переданому УНІАН листі співробітників інституту. У ньому зазначається, що звільнення В.Чорного вони вимагають «за некомпетентність та неспроможність забезпечення безперебійної роботи клініки, грубість та цинічне ставлення до співробітників і пацієнтів, створення нестерпного морального клімату в Інституті та руйнацію його іміджу».

«Нам набридло систематичне попрання демократичних засад, безконтрольний розподіл матеріальних ресурсів, ототожнення адміністрації закладу з однією особою та оцінювання співробітників не за професійними якостями, а за особисту самовідданість будь-кому, окрім справи», — наголошують у зверненні співробітники закладу. Вони також стверджують, що В.Чорний, прикриваючись іменами своїх «високих покровителів» в органах державної влади, створив в інституті «атмосферу залякування та нетерпимості серед лікарів, а також грубого порушення прав пацієнтів».

На переконання співробітників інституту, все це робиться з метою «прикрити свій волюнтаризм у визначенні переліку і кількості тендерних замовлень та постачань за разовими договорами». Ситуацію, що склалася в інституті, автори листа називають «руйнацією пам’яті академіка Шалімова».

Вчені-лікарі просять керівництво закладу клопотати перед відповідними органами про звільнення В.Чорного із посади заступника директора інституту і жодних інших компромісів у цьому питанні колектив інституту не збирається приймати. Водночас сайт інституту, де розміщено повний текст відповідного листа, наразі не працює.

Коментар у В.Чорного УНІАН поки що теж не вдалося отримати, оскільки у його приймальні спочатку повідомляли, що він на нараді, а потім порадили звертатися вже наступного дня.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути