chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальну модель Владу Прокаєву повернули працювати до Лаври?

13 лютого 2013 о 13:46

Колишня модель Влада Прокаєва повернулася на роботу до Києво-Печерської Лаври.

Про це «Українській правді. Життя» повідомили кілька співробітників заповідника.

За інформацією джерел, В.Прокаєва щодня приходить у Лавру на роботу і займає один з кабінетів в адміністративному корпусі.

«Вона щодня приходить на роботу, сидить в кабінеті звільненої Зорінець (колишній заступник гендиректора з екскурсійної роботи). Що вона робить – невідомо, як незрозумілий і її статус. Але вона навіть вже була присутньою на двох нарадах у гендиректора заповідника. Це не таємниця», – сказав співрозмовник.

Інший співробітник заповідника повідомив, що В.Прокаєва займає посаду радника гендиректора Любомира Михайлини.

У прес-службі заповідника не змогли прокоментувати інформацію про поновлення В.Прокаєвої і попросили направити інформаційний запит.

УП також намагалася зв’язатися з самою В.Прокаєвою, але її телефон не відповідає.

Як відомо, влітку в Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторї Лісничої, а на посаду заступника директора – В.Прокаєвої. Внаслідок конфлікту керівництво заповідника та колективу, екс-гендиректор В.Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і В.Прокаєва.

Після звільнення В.Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тис. дол. міністру культури Михайлу Кулиняку. Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника В.Лісничу, а В.Прокаєву було поновлено на посаді.

Згодом на посаду гендиректора було призначено Л.Михайлину, а посаду заступника гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародної співпраці, яку обіймала В.Прокаєва, скоротили.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути