chrome firefox opera safari iexplorer

У Лаври вже з'явився новий керівник

10 серпня 2012 о 12:49

Міністерство культури призначило виконуючим обов'язки генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Наталію Клименко.

Про йдеться в повідомленні відомства. В.о. гендиректора була представлена колективу заповідника в п'ятницю. З грудня 2005 року по січень 2012 року Клименко була гендиректором Національного музею Тараса Шевченка.

Як відомо, 9 серпня Мінкультури звільнило Вікторію Лісничу з посади гендиректора Національного Києво-Печерського заповідника у зв'язку із грубими порушеннями трудового законодавства й умов контракту між нею й міністерством. 2 серпня ГПУ доручила Міністерству внутрішніх справ перевірити заяву колишньої радниці міністра сім'ї, молоді та спорту, голови благодійного фонду «Обдаровані діти — майбутнє України» Влади Прокаєвої (Литовченко) про те, що вона нібито передала хабар для Кулиняка, щоб отримати посаду заступника гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Джерело: тсн
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути