chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальну модель Владу Прокаєву повернули працювати до Лаври?

13 лютого 2013 о 13:46

Колишня модель Влада Прокаєва повернулася на роботу до Києво-Печерської Лаври.

Про це «Українській правді. Життя» повідомили кілька співробітників заповідника.

За інформацією джерел, В.Прокаєва щодня приходить у Лавру на роботу і займає один з кабінетів в адміністративному корпусі.

«Вона щодня приходить на роботу, сидить в кабінеті звільненої Зорінець (колишній заступник гендиректора з екскурсійної роботи). Що вона робить – невідомо, як незрозумілий і її статус. Але вона навіть вже була присутньою на двох нарадах у гендиректора заповідника. Це не таємниця», – сказав співрозмовник.

Інший співробітник заповідника повідомив, що В.Прокаєва займає посаду радника гендиректора Любомира Михайлини.

У прес-службі заповідника не змогли прокоментувати інформацію про поновлення В.Прокаєвої і попросили направити інформаційний запит.

УП також намагалася зв’язатися з самою В.Прокаєвою, але її телефон не відповідає.

Як відомо, влітку в Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторї Лісничої, а на посаду заступника директора – В.Прокаєвої. Внаслідок конфлікту керівництво заповідника та колективу, екс-гендиректор В.Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і В.Прокаєва.

Після звільнення В.Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тис. дол. міністру культури Михайлу Кулиняку. Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника В.Лісничу, а В.Прокаєву було поновлено на посаді.

Згодом на посаду гендиректора було призначено Л.Михайлину, а посаду заступника гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародної співпраці, яку обіймала В.Прокаєва, скоротили.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути