chrome firefox opera safari iexplorer

Новий гендиректор Лаври не хоче заробляти на віруючих

11 вересня 2012 о 09:23

Прийнятна плата за вхідний квиток на територію Києво-Печерської заповідника — 3 гривні.

Таку думку на прес-конференції в понеділок, 10 вересня висловив новопризначений генеральний директор Національного києво-печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина. «Лавра — специфічний об'єкт, де знаходиться великий духовний центр.

Згадувати про якусь економічну обґрунтованість на квитки не можна, говорити про гроші і вимагати, коли людина йде звернутися до Бога. Я думаю, що ціна вхідного квитка залишиться колишньою — 3 гривні», — відзначив Михайлина.

Що стосується плати за вхід до музеїв, що знаходяться на території заповідника, то, на думку гендиректора, плата за них є деякою інвестицією від відвідувачів, яка буде спрямована на розвиток заповідника. Також стало відомо, що Рахункова палата і Головне контрольно-ревізійне управління перевірять діяльність заповідника.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров доручив розглянути питання про значне зниження ціни на вхідні квитки на територію Києво-Печерської лаври та заповідника.

В результаті з 8 серпня ціна на квиток була знижена з 50 до 3 гривень. Разом з тим через тиждень стало відомо, що з квитком за 3 грн не пускають у деякі храми, зокрема в Троїцьку надбрамну церкву. За словами вахтерів, з квитком за 3 грн можна тільки гуляти по території заповідника.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути