chrome firefox opera safari iexplorer

60% студентів дають хабарі під час сесії — дослідження

19 квітня 2013 о 10:35

Згідно з результатами дослідження, в Україні 60% студентів дають хабарі під час складання іспитів та заліків. Основна причина – вони не хочуть вчити матеріал і їм простіше та легше заплатити.

Про це повідомила директор Фонду «демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, пише «День», посилаючись на УНН.

Соціолог зазначила, що дві третини хабарів є ініціативними, тобто такі, які людина бажає сама віддати.

«Готовність давати хабар у людей зросла. У 2009 році люди вважали, що це нормально давати хабарі, щоб вирішити питання, проте їх було вдвічі менше, ніж зараз», – зазначила Бекешкіна.

За результатами дослідження, у порівнянні з минулими роками формат хабарів змінився: їх не вимагають, а люди самі їх дають.

«Люди самі несуть хабарі, бо вони вважають, що так простіше. В українських структурах вимагають все нові й нові документи. Людям простіше дати, ніж стояти і чекати – це загальна риса», – зазначила вона.

Розділи: Новини освіти

10 грудня

Інші дати
Всесвітній день футболу
У шанувальників футболу всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу. Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року.
Розгорнути
День прав людини
Щороку 10 грудня міжнародне співтовариство відзначає День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини.
Розгорнути
Народився Макс Гельман
(1892, м. Одеса - 1979) - український скульптор і педагог. Працював у галузі станкової скульптури. Твори: "Бойова подруга", "Вони не пройдуть", "Проба сталі" , портрет Ф. Нірода.
Розгорнути

Новини Дивитися всі