chrome firefox opera safari iexplorer

Київська влада запустила сайт контролю за ремонтом доріг

03 квітня 2013 о 10:34

Київська влада запустила спеціальний сайт, присвячений стану доріг столиці і контролю за їхнім ремонтом. Поскаржитися на ями і навіть залишити їхній знімок може будь-хто охочий — у КМДА обіцяють, що перевірять кожне звернення і потім відзвітують про ліквідацію ям на сайті.

На інтерактивній карті проекту remcontrol.com.ua відображено стан виконання графіка ремонту київських доріг, згідно з затвердженою владою і «Київавтодором» програмою, з фотографіями і термінами виконання ремонту.

Так, на квітень запланований ремонт 45 655 квадратних метрів доріг, в роботі — 27 221 кв. метр, закінчено ремонт 9 335 кв. метрів. На сайті запевняють, що інформація про поточний стан ремонту надходить щодня.

Окрім того, жителі Києва можуть звернути увагу влади на ділянку дороги, що потребує ремонту. Для цього необхідно залишити персональне електронне звернення з фотографією.

На сайті наголошується, що ремонт доріг не завжди виконується згідно з планом. Перешкодити цьому можуть несприятливі погодні умови (сніг, дощ, мороз нижче — 5 градусів) або наявність інших аварійно-небезпечних ділянок, що потребують термінового ремонту.

Раніше колишній генеральний директор «Київавтодору» Георгій Глінський (після сніжного колапсу він був звільнений і на його місце призначений Петро Береговий) обіцяв провести ямковий ремонт столичних автодоріг до 20 квітня

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути