chrome firefox opera safari iexplorer

Київська влада запустила сайт контролю за ремонтом доріг

03 квітня 2013 о 10:34

Київська влада запустила спеціальний сайт, присвячений стану доріг столиці і контролю за їхнім ремонтом. Поскаржитися на ями і навіть залишити їхній знімок може будь-хто охочий — у КМДА обіцяють, що перевірять кожне звернення і потім відзвітують про ліквідацію ям на сайті.

На інтерактивній карті проекту remcontrol.com.ua відображено стан виконання графіка ремонту київських доріг, згідно з затвердженою владою і «Київавтодором» програмою, з фотографіями і термінами виконання ремонту.

Так, на квітень запланований ремонт 45 655 квадратних метрів доріг, в роботі — 27 221 кв. метр, закінчено ремонт 9 335 кв. метрів. На сайті запевняють, що інформація про поточний стан ремонту надходить щодня.

Окрім того, жителі Києва можуть звернути увагу влади на ділянку дороги, що потребує ремонту. Для цього необхідно залишити персональне електронне звернення з фотографією.

На сайті наголошується, що ремонт доріг не завжди виконується згідно з планом. Перешкодити цьому можуть несприятливі погодні умови (сніг, дощ, мороз нижче — 5 градусів) або наявність інших аварійно-небезпечних ділянок, що потребують термінового ремонту.

Раніше колишній генеральний директор «Київавтодору» Георгій Глінський (після сніжного колапсу він був звільнений і на його місце призначений Петро Береговий) обіцяв провести ямковий ремонт столичних автодоріг до 20 квітня

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути