chrome firefox opera safari iexplorer

Киян попереджають про аварійну небезпеку доріг у місті

18 лютого 2013 о 15:01

Комунальна корпорація «Київавтодор» заявляє про аварійну небезпеку 98 тис кв. м доріг у столиці.

Про це заявив гендиректор корпорації Георгій Глінський, передають «Українські новини».

Крім того, за словами керівника корпорації, близько 300 тис кв. м доріг вимагають ямкового ремонту.

За словами Глінського, ямковий ремонт доріг корпорація має намір завершити до 15 травня. Він повідомив, що на даний момент корпорація ліквідувала ямковість на 14,5 тис кв. м доріг.

«Корпорація не може зараз почати активний ремонт, оскільки погодні умови цього не дозволяють», — пояснив Глінський.

Він також повідомив, що для ремонту доріг в 2013 році корпорації знадобиться близько 272 млн гривень, при цьому в даний момент, згідно із прийнятим бюджетом Києва на 2013 рік, корпорації на виконання функцій виділено лише 20 млн гривень.

«Київавтодор» має намір приступити до ямкового ремонту доріг навесні після підвищення температури до +8 градусів.

Згідно із повідомленням корпорації, для ремонту доріг при низькій температурі можна працювати тільки з холодною асфальтобетонною сумішшю, тому до ремонту із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей дорожники приступлять навесні.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути