Як пише черкаське видання Прочерк, народних майстрів оперативно зібрали з усієї області на Соборній площі, в центрі Черкас, біля будівлі ОДА.
За словами народних умільців, вони лише вчора вранці дізналися, що потрібно їхати до обласного центру.
![procherk.info](http://ridna.ua/wp-content/uploads/2013/04/cherk4-572x429.jpg)
procherk.info
«Нам зателефонували і сказали їхати з роботами. Нас троє вишивальниць приїхало, – говорить 66-річна Валентина Романенко із села Квітки Корсунь-Шевченківського району. – Я привезла з десяток рушників, вишиті ікони й подушки. Але ніхто нічого майже не купує, здебільшого цікавляться, хоча стоїмо з 9-ої ранку. Дівчата з наметів (Партії регіонів, що встановлені на Соборній площі, – ред.) казали, що ми сьогодні тут потрібні, щоб опозиції завадити».
![procherk.info](http://ridna.ua/wp-content/uploads/2013/04/cherk5-572x421.jpg)
procherk.info
Не сприяє спонтанній виставці і сильний вітер. "Вітер постійно «піднімає» намети, які падають на столи з роботами майстрів. Кілька картин вже постраждали від вітру: у них зіпсувалися рамки, – жаліється смілянська майстриня Наталія Дверних.
![procherk.info](http://ridna.ua/wp-content/uploads/2013/04/cherk2-572x373.jpg)
procherk.info
Як відомо, у Черкасах сьогодні відбудеться акція опозиції «Вставай, Україно!». На Театральній площі після маршу, який о 17.00 рушить від площі Богдана Хмельницького (біля ПК «Дружба народів»), виступлять лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко.
![procherk.info](http://ridna.ua/wp-content/uploads/2013/04/cherk1.jpg)
procherk.info
Спочатку захід мав відбутися на Соборній площі, але цієї ночі там похапцем встановили намети Партії регіонів і змонтували сцену для сьогоднішнього «концерту патріотичної пісні» та влаштували ярмарок народних умільців.