chrome firefox opera safari iexplorer

Золотоноша на своє 435-річчя перетворилася на місто чорнобривців

24 вересня 2011 о 15:41

На День міста у Золотоноші роздавали петельки з чорнобривців, співали про чорнобривці, утворювали екібани з чорнобривців. А все через те, що найяскравішим заходом у святкуванні 435-річчя міста Золотоноша став Фестиваль чорнобривців.

Ними нині засіяні майже всі площі міста, повідомляє «Прочерк».

«Ми хотіли привернути увагу до нашого міста, заявити на всю Україну, що ми є. Якщо раніше і у ЗМІ, і серед жителів області побутувала думка, що Золотоноша має статус найбруднішого міста, то сьогодні нам є чим пишатися», ­– зауважують в управлінні культури Золотоніського міськвиконкому.

За словами золотонісців, свято квітів має стати щорічним традиційним гулянням.

«Чому ні? У кожної господарки є бодай кущик цих прекрасних квітів. Чорнобривці об’єднують старе і молоде покоління, батьків і дітей», – розповідає жителька міста, керівник студії «Дивоцвіт» Будинку дитячої та юнацької творчості Маріана Шевель.

Фото procherk.info

 

Фото procherk.info

 

Фото procherk.info

 

Фото procherk.info

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути