chrome firefox opera safari iexplorer

Максимальний підйом рівня води на Десні очікується 15-20 травня

07 травня 2013 о 16:31

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда зазначає, що весняне водопілля в Україні проходить у нормальному режимі.

«Триває розвиток весняної повені на Десні в Чернігівській та Київській областях, щодня рівні води зростають від 2 до 18 сантиметрів», — повідомив він.

За його словами, практично вся поймовая територія Десни затоплена шаром води, який місцями сягає майже двох метрів.

«Внаслідок цього в деяких районах Чернігівської області оточені водою деякі населені пункти, вода виливається на дороги, спостерігається підняття ґрунтових вод на прилеглих територіях», — зазначив Кульбіда.

За словами синоптика, максимальний рівень води на Десні очікується з 15 до 20 травня, в зв'язку з чим будуть затоплюватися території, деякі присадибні ділянки та сільськогосподарські угіддя в Київській області.

Він підкреслив, що максимальний рівень весняного водопілля на вході в Київське водосховище вже пройшов.

Синоптик зазначив, що рівень води в Києві зріс майже на 1,7 м. Він також додав, що у період нинішнього водопілля рівень Дніпра в районі Києва може зрости ще на 10-15 см.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі