chrome firefox opera safari iexplorer

За добу рівень води Дніпра у Києві зріс на 31 см

09 квітня 2013 о 11:54

Рівень води в Києві на ранок 9 квітня склав 511 см над нулем поста, що ще істотно нижче середнього рівня максимальних значень весняної повені за багаторічний період, який становить 715 см, передає УНН з посиланням на Гідрометцентр.

“За минулу добу Дніпро в районі столиці піднявся на 31 см, тоді як за попередню добу — на 13 см.

У той же час рівень Київського водосховища в районі Київської ГЕС за останню добу знизився на 6 см — до 101,89 м по Балтійській системі (БС) при нормальному рівні 103 м БС, тоді як добами ран6ее він навпаки збільшився на 3 см”, — йдеться у повідомленні.

За даними Гідрометцентру істотний приплив води за минулу добу було зафіксовано в Чернігові — 28 см, при цьому напередодні він також склав 29 см. Однак це поки не представляє ніякої загрози, так як піднявся до 411 см рівень ще сильно далекий від рівня виходу на заплаву, який становить 680 см.

Нагадаємо, вчора у зв’язку з таненням снігу і підняттям рівня ґрунтових вод впродовж однієї доби на території Київської області підрозділи ДСНС 78 разів надавали допомогу населенню по відкачуванню води та розчищенню дренажних систем.

 

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути