chrome firefox opera safari iexplorer

У «каштановому скандалі» знайшли і покарали «крайнього»

28 травня 2013 о 10:47

Поки йде розслідування «каштанової справи», з посади усунено керівника зеленбуду Шевченківського району Києва.

Про це у понеділок заявив голова КМДА Олександр Попов, повідомляє Українська правда. Київ з посиланням на «Укрінформ».

«Закінчиться цей скандал з каштанами і, якщо винна українська сторона, то винні в ньому понесуть відповідальність за повною програмою. Я за цим особисто прослідкую», — заявив Попов.

При цьому він додав, що є підстави вважати, що в цій справі можуть бути винні й італійці.

За словами Попова, прокуратура вже порушила кримінальну справу і почала розслідування.

«Ми виведемо всіх на чисту воду, а то хотіли зробити добру справу — посадити на Хрещатику кращі каштани, а вийшов скандал», — зауважив Попов.

Як відомо, у квітні на Хрещатику висадили саджанці м'ясочервоних каштанів «Бріоті», привезені з Північної Італії. Висадкою особисто займалися голова КМДА Олександр Попов і секретар Київради Галина Герега.

Зеленбудівці запевяли, що молоді дерева – представники найвитривалішого сорту каштанів у світі. Вони не бояться молі та стійкі до захворювань.

Після перевірки пізніше виявилося, що висаджені дерева є простими кінськими каштанами — з 289 дерев вимогам КМДА відповідають тільки 2. Разом з тим прокуратура Києва встановила факт розтрати 1 мільйона гривень при закупівлі каштанів, висаджених на центральній вулиці Києва.

Для з'ясування ситуації з підміною саджанців каштанів, висаджених цієї весни на Хрещатику в Києві, до Італії вирушили представники столичної влади — заступник голови Шевченківської РДА та садівник фірми, яка є переможцем тендера з постачання.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути