chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві проходить Міжнародний чемпіонат по швидкісній збірці кубика Рубіка

19 травня 2013 о 10:05

18-19 травня під егідою WCA (Міжнародна асоціація кубика) у Києві відбудеться міжнародний чемпіонат по швидкісній збірці кубика Рубіка «Ukrainian 2013 open».

Про це «Рідній країні» повідомили організатори чемпіонату.

Кубик Рубіка — найвідоміша головоломка усіх часів, яка стала символом прагнення людини до пізнання законів природи за для покращення світу. Невипадково чемпіонати зі складання кубика Рубика найбільш популярні у найрозвиненіших країнах, які поставили наметі перехід від індустріальної до інноваційної системи економіки, економіки знань.

До участі у конкурсі залучаються усі бажаючі, небайдужі молоді люди, які люблять своє місто і прагнуть змінити життя в столиці та у всій державі на краще.

sergey ivan

Мета заходу: Підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності української молоді. Привернути увагу суспільства до розвитку інтелектуального потенціалу нації, а також до одного з найкращих і найцікавіших з вигаданих інструментів такого розвитку — інтелектуальних ігор. Познайомити і об’єднати у неформальному спілкуванні представників майбутньої інтелектуальної еліти України та інших країн.

За правилами змагання переможцем стає учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки. Замір швидкості збирання головоломок проводиться на спеціальних сенсорних секундомірах, що починають і фіксують відлік часу від одночасного дотику рук.

alex

За дотриманням виконання правил стежить група суддів під керівництвом делегата від WCA. Найкращим результатом прийнято вважати найменший середній час розв'язання головоломки з п'яти спроб.

Змагання проводиться за два дні:
1й день з 09.00 до 18:00 – відбіркові тури з номінацій:
2й день з 09:00 до 18:00 — Фінальні змагання, нагородження переможців, виставка найцікавіших розвиваючих головоломок та логічних ігор світу.

Майстер-клас по складанню кубика від куберів України, Росії: МаксимаЧечнєва (фіналіст «Україна має талант»), Сергія Рябко (чемпіон Європи), Романа Остапенко, Ігора Більченко, Івана Вінніка (Чемпіон України) та інш.

Очікувана кількість учасників чемпіонату –100-150 осіб з України, Росії, Білорусі та інших країн світу. Очікувана кількість гостей – 300 осіб.

На заході будуть представлені головоломки світу від колекціонерів. Для гостей чемпіонату буде влаштований тренінг-практикум з використання мозкового штурму для вирішення інтелектуальних та будь-яких інших завдань. Усі бажаючі зможуть випробувати свої сили у розв’язанні головоломок або позмагатися у вирішенні інтелектуальних ігор.

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути