chrome firefox opera safari iexplorer

У польському Щецині тривають Дні української культури

31 травня 2013 о 13:36

З 29 травня по 2 червня у Щецині (Польща) тривають XVII Дні української культури. Фестиваль відбувається за патронатом Генерального Консула України у Гданську, Воєводи Західнопоморського та Маршала Західнопоморського воєводства.

Про це йдеться на офіційному сайті відділу Щецин Об’єднанння українців в Польщі.

Протягом двох фестивальних днів, з 29 по 30 травня, у Замку князів Поморських пройшло багато цікавих заходів. Зокрема, відкрилася виставка «Петриківський декоративний розпис», відбулася зустріч з поетом Андрієм Любкою.

Крім того, під час Днів української культури люди мають змогу відвідати ярмарок виробів народного ужиткового мистецтва «Містечко майстрів», взяти участь у майстер-класах з гончарства, ткацтва, вишивання, склопластики та петриківського декоративного розпису.

Зазначимо, завтра, 1 червня, до Міжнародного дня дитини, об 11.00 у рамках фестивалю відбудеться концерт. А о 16.00 кухарі представлять українську кухню. Четвертий фестивальний день завершиться рок-концертом за участі українських колективів FLIT та KOZAK SYSTEM.

У неділю, 2 червня, на фестивалі виступлять народні колективи з Німеччини та України. Зокрема, свою творчість покаже «Колос» – Торчин (Україна), «Веселка» – Івано-Франківськ (Україна), «Горицвіт» – Берлін (Німеччина) та «Вишиванка» – Полтава (Україна). А у Щецинській філармонії виступить ансамбль солістів «Крещендо» з Києва.

Джерело: zik.ua
Розділи: Новини культури

28 грудня

Інші дати
Народився Данило Заболотний
(1866, с.Заболотне, Вінницька боласть – 1929) – український мікробіолог та епідеміолог, академік. В Одеському медичному інституті організував першу в світі кафедру епідеміології. Засновник Інституту мікробіології та епідеміології (нині Ін-т мікробіології і вірусології НАН України ім. Д.К.Заболотного).
Розгорнути
Народився Володимир Кульчицький
(1919, с. Кульчиці, Львівська область – 2009) – український правознавець. Автор численних досліджень та вузівських підручників з історії держави і права («Історія держави і права України. Академічний курс у 2-х томах», «Юридична науки і освіта в Україні» та ін.).
Розгорнути