chrome firefox opera safari iexplorer

Браконьєри у період нересту завдали державі збитків на півмільйона гривень

12 червня 2013 о 09:39

Період весняно-літньої нерестової заборони у переважній більшості дніпровських водосховищ закінчується 10 червня. На Канівському водосховищі в межах адміністративної території м. Києва та Каховського водосховища цей період триватиме до 13 та 18 червня відповідно.

За інформацією прес-служби Дніпровської екологічної прокуратури, за результатами організованих рейдових перевірок встановлено 2,4 тис. фактів незаконного лову риби, вилучено більше 11 тонн незаконно добутої риби, 336 сіток, 81 човен.

За виявленими фактами порушень нараховано збитків на суму більш ніж 500 тис. грн, заявлено 84 позови на суму 350 тис. грн.

За безпосередньої участі прокурорів Дніпровської екологічної прокуратури у рейдових перевірках, виявлено 52 факти кримінальних правопорушень, відомості про які внесено до ЄРДР.

У ході перевірок додержання вимог законодавства правоохоронними та природоохоронними органами державного контролю також виявлені факти неналежного виконання ними своїх обов’язків.

Поширеними фактами порушень є формально проведені перевірки, невжиття вичерпних заходів до порушників, порушення при притягненні до адміністративної та кримінальної відповідальності.

У зв’язку з цим, Дніпровською екологічною прокуратурою винесено 40 постанов про проведення перевірок, внесено 25 документів прокурорського реагування за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 41 посадову особу органів державного контролю. Перевірки у вказаній сфері тривають.

«Рідна країна»

 

 

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути