chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві на Дніпрі створять парк любові

06 червня 2013 о 15:12

У столиці планують реконструювати Новонаводницький парк біля пам'ятника Кию, Щеку і Хориву і створити там «Парк любові».

Відповідне рішення вже узгоджено КО «Київзеленбуд» та знаходиться на розгляді у голови КМДА Олександра Попова, повідомляє організація Сила країни, яка і виступає ініціатором реконструкції.

Планується, що в оновленому парку з'являться стилізовані арки і лавки, які будуть містити символи кохання.

Також планується надавати можливість бажаючим молодятам увічнити свої почуття на плитах, якими будуть викладені доріжки в парку.

Отримані від цього кошти будуть перераховуватися Інституту отоларингології ім. Коломійченка АМН України і лікарні «Охматдит» на закупівлю обладнання для ранньої діагностики проблем зі слухом у дітей.

Джерело: kiev.pravda.com.ua
Розділи: Суспільство

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути