chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні починається ЗНО – 2013

03 червня 2013 о 12:20

Сьогодні, 3 червня, в Україні розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання, яке завершиться 27 червня, повідомляє УНН.

Український центр оцінювання готовий до зовнішнього незалежного оцінювання і знає, де буде сидіти кожний учасник. Про це під час прес-конференції повідомила директор українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Проте вона застерігає, що перший тест з хімії, який пройде сьогодні, буде мати певні складнощі.

"Дещо ускладниться тест з хімії, бо 1-2 червня пройдуть випускні вечори, але є випускники, які свідомо не будуть всю ніч перебувати на випускному, а все-таки підготуються до тестування”, — зазначила І.Зайцева.
Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році розпочнеться 3 червня та завершиться 27 червня.
Цього року майже на 75% пунктів зовнішнього незалежного оцінювання будуть стояти металошукачі.

Як повідомляв УНН, для цьогорічного проведення ЗНО п’ята частина тестів надрукована мовами національних меншин, з яких переважає російська.

Довідково: Зовнішнє незалежне оцінювання — іспити для вступу до ВНЗ в Україні.

Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Мета зовнішнього незалежного оцінювання: підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

Із 2004 р. за підтримки міжнародних і громадських організацій система зовнішнього незалежного оцінювання формується в Україні.

Розділи: Новини освіти

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі