chrome firefox opera safari iexplorer

Google з 1 липня відключає сервіс для читання новин Reader

01 липня 2013 о 16:19

Інтернет-компанія Google з сьогоднішнього дня відключить сервіс Reader, призначений для відстеження матеріалів, що публікуються на новинних сайтах, у блогах та інших онлайн-ресурсах.

Про це свідчить сторінка сервісу, повідомляє Укрінформ.

«Reader не буде доступний після 1 липня 2013 року. Не забудьте зберегти ваші дані», — йдеться у нагадуванні Google.

Запущений у 2005 році сервіс давав змогу за допомогою технології RSS збирати в єдиному місці оновлення цікавих сайтів, відзначає РІА Новини.

Нагадаємо, про плани про закриття сервісу Google оголосила ще в березні цього року. Своє рішення компанія пояснила зниженням кількості користувачів і прагненням зосередити свої ресурси на меншій кількості продуктів. Однак даний крок інтернет-гіганта викликав невдоволення користувачів, які почали шукати аналогічні сервіси.

Альтернативою Google Reader може стати сервіс Feedly, інтегрований з популярними соцмережами, або служба The Old Reader з базовим функціоналом. Користувачі мобільних пристроїв на iOS і Android можуть скористатися додатком Flipboard, що об'єднує контент у віртуальний «журнал». Не так давно свій RSS-сервіс запустила компанія AOL, а менше доби тому запущено сервіс Digg Reader.

За неофіційними даними, сервіс для читання новин з інтегрованими рекомендаціями від друзів планує запустити і соцмережа Facebook.

Відзначимо, що закривати онлайн-служби, що не виправдали очікувань, компанія Google розпочала у 2011 році. Разом з сервісами і додатками, що належать скороченню, список продуктів та їх окремих функцій, від яких відмовилася компанія, нараховує вже понад 70 найменувань.

Крім Google Reader у їх число входять служба для адаптації стартової сторінки iGoogle, пошукове рішення Google Mini, соціальний сервіс Google Buzz, інтернет-енциклопедія Knol та інші.

Розділи: Суспільство

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...