chrome firefox opera safari iexplorer

Київ оздоблюють квітами за допомогою фотошопу?

25 липня 2013 о 09:00

Комунальне об'єднання «Київзеленбуд» повідомило, що до дня хрещення Київської Русі у столиці з'являться 3 тис. жовтих, бузкових і білих хризантем.

Воно за допомогою фоторедактора «оздоблює» столицю квітами.

Підприємство оприлюднило на своїй Facebook-сторінці інформацію про те, як фахівці «Київзеленбуду» прикрашають квітами клумби, проілюструвавши її фотографією, на якій квіти домальовані за допомогою комп'ютерної програми з редагування зображень.

«Східні квітки в дизайнерських вазах і декоративних тумбах прикрашають Володимирську гірку, вхідну групу до Колони Магдебурзького права, Вокзальну площу і т.д. Також триває вертикальне оформлення на вулиці Лаврській, Мазепи, Грушевського та інших», — йдеться в повідомленні.

За словами гендиректора комунального об'єднання Михайла Царенка, над оформленням фахівці працювали впродовж тижня.

Джерело: Українська правда

Розділи: Суспільство

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі