chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні можна буде викликати швидку за допомогою Skype або соцмереж

20 лютого 2013 о 16:08

За новими технічними рішенням національного проекту “Вчасна допомога” люди з обмеженими можливостями зможуть викликати швидку за допомогою СМС або Skype. Про це під час прес-конференції повідомив голова місцевого представництва компанії “Avaya” Володимир Вальчук, передає кореспондент УНН.

В рамках проекту “Вчасна допомога” передбачається створення повноцінного доступу до сервісної допомоги усіх людей, зокрема людей з обмеженими можливостями.

“нові технології дозволять працювати не тільки з голосом, а й з іншими видами даних: СМС, електронна пошта , відео та інтеграція з соцмережами”, — сказав В.Вальчук.

За його словами, контактувати з сервісом медичної допомоги можна буде будь-яким способом – від телефонних дзвінків до текстових повідомлень через інтернет.

Нагадаємо, з 1 січня 2013 року в Україні набула чинності урядова постанова, якою затверджені нормативи прибуття бригад «швидкої допомоги» на місце виклику.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути