chrome firefox opera safari iexplorer

Лучани вистояли проти динамівців на головній футбольній арені країни

15 липня 2013 о 09:05

Київське «Динамо» почало чемпіонат України з нічиєї у матчі з луцькою «Волинню» на НСК «Олімпійський».

Вже на другій хвилині Ярослав Кінаш засмутив столичних уболівальників, перекинувши м'яч через Шовковського після прекрасного пасу Бікфалві. Згодом сам Ерік зі штрафного пробив у стійку.

Лиш після цього «Динамо» заграло. Біля воріт Неділька почали з'являтися моменти. І на 28-й хвилині кияни таки заштовхали м'яч у ворота. Відзначився один з новачків «Динамо» Мбокані.

А от інший новачок — Джермейн Ленс — зіграв не найкращим чином і був замінений у перерві.

Волиняни ж грали не лише на відбій, але й за можливості бігли у контратаку.

У другому таймі динамівці хоч і володіли територіальною перевагою, але не створили багато моментів біля воріт лучан. Найреальніша нагода була у Дуду наприкінці зустрічі. Нападник пробив у стійку з гострого кута.

Підсумок, 1:1 — сенсація у столиці.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути