chrome firefox opera safari iexplorer

Переможців «7 чудес Києва» буде нагороджено 26 вересня

07 серпня 2013 о 11:57

Нагородження переможців акції «7 чудес Києва» відбудеться на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська Лавра».
«Враховуючи численні звернення до організаційного комітету представників громадськості, акцію «7 чудес Києва» буле продовжено. Планується, що нагородження переможців ми проведемо на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська акція». До цього часу кожен бажаючий може проголосувати на сайті 7chudes.in.ua за вибрану пам’ятку», — повідомив голова оргкомітету акції, народний депутат України Микола Томенко.
За його словами, для голосування у акції визначено 30 номінантів. На даний момент у Інтернет-опитуванні лідирують: Андріївська церква, Будинок з химерами, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Могилянська академія. Визначення переможців відбувається за результатами Інтернет-голосування та опитуванням 100 експертів у галузі туристичної справи.
«7 чудес Києва» — це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», який триватиме у 2013 році з метою визначення визначних історико-архітектурних об’єктів столиці України, які свого часу відігравали важливу роль в історії міста та досі залишаються його прикрасою. Акція стартувала 13 травня цього року. Її завданням є відкриття широкому загалу визначних об’єктів столиці, їх пропагування та збереження. Оргкомітет спеціально вирішив використати для проведення цієї акції весняно-літній період, щоб показати унікальні місця Києва та залучити киян і гостей столиці до пізнання цього міста», — зазначив Микола Томенко.
За традицією, про переможців акції буде знятий відеофільм і видрукувана поліграфічна продукція, покликана популяризувати вітчизняний туризм.

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути