chrome firefox opera safari iexplorer

Що мандрівники везуть з України як сувеніри

27 серпня 2013 о 15:30

Чим ближче від'їзд — тим частіше замислюєшся, що ж відвезти з собою такого, щоб залишилося на пам'ять про приємні моменти, проведені в іншій країні. Портал visittoukraine.com вирішив дізнатися у читачів, які національні українські бренди вони б порадили іноземним туристам привезти з України.

Безперечним лідером опитування стала вишиванка (57%). Не менш популярною як подарунок з України виявилася горілка — 20%, за винні традиції свій голос віддали 12% респондентів, і 11% вважають, що саме український шоколад — прекрасне нагадування про поїздку в Україну.

Редакція visittoukraine.com зробила вибірку національних продуктів, які відомі в країні і далеко за її межами:

Українська горілка. Найколоритнішим подарунком, який відрізняє Україну серед інших країн, є горілка. Разом з пляшкою української з перцем, мандрівник везе на батьківщину дух козацтва, атмосферу народного гуляння і частинку українського колориту.

Шоколад. За справжнім шоколадом варто їхати до Швейцарії. Тут суперечки немає! Але і в Україні є кондитерські, які виготовляють солодощі відмінної якості. Плитка хорошого шоколаду, коробочка ексклюзивних цукерок або ж, зроблений спеціально для Вас, шоколадний сувенір стануть найкращим подарунком для ласунів. А чого тільки коштує знаменитий «Київський торт»!

Вино. Милуватися рожевими заходами у Франції за келихом вишуканого вина — завжди приємно і романтично. Але якщо замість Лазурного берега Ви ніжилися на узбережжі Криму, то пляшка хорошого кримського вина — ідеальний варіант подарунка з України.

Українські винокурні і винні льохи приховують ексклюзивні колекції вин з унікальним букетом і крапелькою місцевого колориту.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути