chrome firefox opera safari iexplorer

Український спортсмен увійшов до топ-100 світового рейтингу тенісистів

28 жовтня 2013 о 12:52

В опублікованому сьогодні оновленому рейтинг-листі Асоціації тенісистів-професіоналів найбільшого прогресу серед українців за минулий тиждень досяг Олександр Нєдовєсов, котрий піднявся на 22 сходинки вгору і, розмістившись на 99 позиції, уперше в своїй біографії увійшовши до топ-100, передає УНН.

Таким чином О. Недовєсов став другою ракеткою України, випередивши Сергія Стаховського. Тенісист з Алушти здійснив стрибок щаблями рейтингу, вигравши одиночний титул на челленджері в російській Казані, де він переміг у фіналі Олександра Голубєва з Казахстану, взявши реванш за поразку від нього попереднього тижня на Кубку Кремля. Цей успіх також забезпечив О. Нєдовєсову місце в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії. Шкода лише, що незабаром цей тенісист представлятиме на змаганнях іншу країну – Казахстан.

С. Стаховський тепер 103-й у світовій класифікації. Неприємну для себе рокіровку в межах першої сотні зазнав лідер вітчизняного тенісу Олександр Долгополов. Вигравши лише один матч минулого тижня на турнірі в Базелі, киянин перемістився з 38 на 59 місце. Він зможе поліпшити статус-кво цього тижня під час виступу на Мастерсі в Парижі, де першим суперником Олександра стане француз Ніколя Маю.

У новому рейтингу WTA краща українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла місце в четвертому десятку. Леся Цуренко зараз 71 після 67 позиції на минулому тижні.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути