chrome firefox opera safari iexplorer

Іноземці все більше цікавляться круїзним туризмом в Україні

05 листопада 2013 о 16:09

У цьому році на 20% збільшилася кількість заходів круїзних лайнерів в українські морські порти. Україною цікавляться як круїзні компанії, так і самі іноземці. Урядом поставлено завдання щодо подальшого розвитку круїзної інфраструктури портів України. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

У цьому році вперше за пострадянський період було зафіксовано майже 400 заходів круїзних лайнерів до трьох українських портів — Одеси, Севастополя, Ялти. Це на 20% більше, ніж торік. У 2006 році Україна вперше взяла пасажирське судно довжиною більше 270 метрів. На сьогодні з 100 суднозаходів більше половини — судна довжиною понад 250 метрів, а 30% — майже 300 метрів.

В наступному році ДП «Адміністрація морських портів України» планує почати реконструкцію круїзної інфраструктури Ялтинського порту.

У рамках запланованої роботи в першу чергу необхідно побудувати новий причал, який буде відповідати суднам, що заходять у порт.

ДП «АМПУ» вже підготувало технічне завдання по реконструкції пасажирського району порту Ялти і ця робота ведеться у тісній співпраці з місцевими органами влади, які надають всю можливу підтримку для успішної реалізації проекту.

Джерело: news.ub.ua
Розділи: Туристичні новини

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути