chrome firefox opera safari iexplorer

Конкурс «Словами Шевченка про сучасну Україну» продовжено до 1 березня!

26 листопада 2013 о 15:09

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», портал ridna.ua з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка в рамках проекту «Твій Шевченко» оголошують конкурс на тему «Словами Шевченка про сучасну Україну».

Взяти участь у конкурсі запрошуємо школярів та студентів України.

До 1 березня 2014 року включно на електронну адресу ridna.shevchenko@gmail.com надсилайте свої роздуми у будь-якій формі щодо того, якими словами Тараса Шевченка, на Вашу думку, можна якнайкраще охарактеризувати сучасну Україну.

Переможці конкурсу отримають подарунки від Фонду «Рідна країна», зокрема, «Український щорічник -2014» та набір «шевченківських закладок», присвячених до 200-річчя Шевченка.

Кращі роботи будуть опубліковані на сайті www.ridna.ua

У листі формату MS Word обов’язково вкажіть своє ім’я та повну поштову адресу.

«Рідна країна»

Розділи: Конкурси

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути

Новини Дивитися всі