chrome firefox opera safari iexplorer

Про дискваліфікацію «Арени Львів» у FIFA просила ФФУ?

04 листопада 2013 о 11:02

Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко звертався до FIFA з листом, в якому від імені ФФУ запропонував виключити «Арену Львів» з переліку спортивних споруд, на яких дозволено проведення міжнародних матчів.

Це випливає з тексту документа від 17 вересня 2013 року за підписом Стороженка, який є у розпорядженні сайту Футбол 24.

З цим листом він звернувся до дисциплінарного комітету FIFA під час процедури дисциплінарного провадження з приводу інцидентів під час матчу між збірними України та Сан-Марино, який відбувся 6 вересня на «Арені Львів», пише Zaxid.net.

Зокрема, в пункті 4 мова йде про таке: «З урахуванням можливості запобігання будь-яким проявам дискримінації, що можуть завдати шкоди розвитку всього українського футболу у дусі дотримання принципів взаємоповаги та fair-play, ФФУ також розглядає можливість виключення стадіону у Львові з переліку спортивних споруд, на яких дозволено проведення міжнародних матчів.  ФФУ також з розумінням поставиться до того, що Дисциплінарний комітет FIFA підтримає рішення ФФУ про дискваліфікацію стадіону «Арена Львів» на визначений строк, зокрема, з міркувань безпеки, як це передбачено ч.3 ст. 66 Дисциплінарного кодексу FIFA».

Власне, рішення FIFA про дискваліфікацію «Арени Львів» до 2018 року з’явилось вже 27 вересня 2013 року. Натомість 18 вересня, тобто наступного дня після написання скандального листа, Сергій Стороженко в коментарях для преси повідомляв, що йому відомо про сам факт початку дисциплінарного провадження, однак деталі називати відмовлявся.

«Вердикт FIFA буде озвучений пізніше, але коли саме і яким він може бути, говорити передчасно», — зазначав Стороженко у коментарі газеті «Вести».

Водночас у коментарі сайту Футбол 24 з приводу цієї ситуації, Сергій Стороженко спростував, що надсилав такий лист у ФІФА.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути