chrome firefox opera safari iexplorer

Термінал В у «Борисполі» будуть використовувати для чартерів і лоу-костів

12 листопада 2013 о 10:48

Про це розповів гендиректор аеропорту «Бориспіль» Олексій Кочанов в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що з переведенням внутрішніх рейсів авіакомпанії МАУ в термінал D, «термінал В буде використовуватися для чартерних рейсів і лоу-кост компаній».

«У цих сегментах технологічні процеси з обслуговування пасажирів і багажу набагато простіше», — уточнив він.

«З 27 жовтня ми вже почали переклад чартерних програм в термінал В. Перевели авіакомпанії МАУ та Авіалінії Харкова. До 14 листопада переведемо Ютейр і в листопаді — Розу Вітрів. Після цього починаємо переводити лоу-кост перевізників (Flydubai, AirArabia та ін)», — розповів Кочанов.

Він також заявив, що термінал F будуть «швидко і недорого переконфігурувати у вантажний термінал».

«Ключові гравці вантажного авіаринку (МАУ, Lufthansa і TurkishAirlines) зацікавлені у розвитку терміналу F, як вантажного»​​, — запевняє гендиректор аеропорту.

«Поки термінал законсервований. Це пов'язано з відсутністю повноцінного під'їзду до терміналу F вантажного транспорту. Необхідно, щоб він не збігався зі схемою під'їзду пасажирів. Ми вже розуміємо, де має проходити альтернативний під'їзд і домовляємося з власниками земельних ділянок, на межі яких проходить ця дорога», — пояснив він.

«Проект і роботи з будівництва другого поверху в терміналі D коштуватимуть близько 90 мільйонів гривень. По терміналу F поки немає кошторису, вартість його переконфігурації — до 15 мільйонів гривень», — повідомив чиновник.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути