chrome firefox opera safari iexplorer

У київському аеропорту з'явиться новий термінал

02 березня 2013 о 09:06

У міжнародному аеропорту Київ (Жуляни) у кінці березня – на початку квітня 2013 року може розпочатися будівництво нового терміналу для внутрішніх рейсів, повідомив директор компанії Майстер Авіа, яка виступає оператором аеропорту Київ (Жуляни), Олексій Яковець.

Термінал буде розташований на Привокзальній площі. Передбачається, що будівництво закінчиться до кінця 2013 року.

Яковець заявив, що міська влада Києва вже затвердила проект реконструкції Привокзальної площі. Концепція використання старого терміналу наразі не визначена, але, за його словами, «нічого простоювати не буде».

У червні 2013 року аеропорт планує ввести в експлуатацію зал для прийому пасажирів внутрішніх рейсів, який добудують до нового терміналу аеропорту. Якщо пасажиропотік на внутрішніх лініях збільшиться, у серпні 2013 року може розпочатися будівництво терміналу для внутрішніх рейсів.

Нагадаємо, що у 2012 році була завершена реконструкція аеропорту, а також будівництво нового терміналу А загальною площею 14 тис. кв. м., із них площа VIP-зали — 1,5 тис. кв. м. За підсумками минулого року, аеропорт Жуляни наростив обсяг пасажиропотоку на 83,4% порівняно із 2011 роком — до 862 тис. чоловік.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути